Про бренд ✰LUDMILA FASHION✰Гардероб щастя

Ці слова були обрані в якості девізу бренду жіночого одягу LUDMILA FASHION творчою командою, яка кожен день працює над створенням вашого гардеробу щастя.

Високоякісний натуральний одяг, який підкреслить унікальність і красу кожної жінки.


.


Наш гардероб щастя - це здоров'я


Коли людина щаслива? Звичайно, коли вона здорова. Здоров'я залежить не тільки від якості їжі, яку ми їмо, а й від одягу, який ми носимо. Тому бренд LUDMILA FASHION використовує тільки натуральні тканини: ніжний шовк, мягчайшій кашемір, комфортну бавовну і льон, щоб наш одяг було носити здорово.


Наш гардероб щастя - це комфорт

Що для Вас означає комфорт в одязі?

Ми подумали про це так: комфорт - це коли взимку легко, але тепло, а влітку - не жарко і навіть прохолодно.

Крім цього, ми зробили акцент на особливий крій, який не обмежує ваших рухів.

В нашій команді працюють професійні технологи, закрійники, конструктори, дизайнери і стилісти, які думають про ваш комфорт в кожному виробіНаш гардероб щастя - це оригінальність

Ми за оригінальність в усьому: починаючи з текстильної основи до назви виробу. Ми використовуємо тільки власні принти і дизайни на тканинах, спеціально створені під наші колекції.

Ми заглянули в історію і перенесли на наш одяг унікальні орнаменти у вигляді комах і тварин, адже з давніх часів люди вірили, що вони приносять удачу і захищають.

Також 50% принтів для нашого одягу - це квіти і рослини як символ природної краси.

Ми випускаємо оригінальні моделі маленькими партіями до 15 одиниць, а іноді в одному екзепляри, тому можна не переживати про те, що ви побачите когось в схожому вбранні.

Кожен виріб має оригінальну назву на честь імені дівчини, наприклад Веренея, Тория, Еббіль.

Таким чином, в вашу колекцію одягу додається не просто плаття або пальто, а новий оригінальний «друг».